Čtvrteční Noční linka: Naše životní lekce

5. květen 2022

Když se nám daří, je to dočasné. A když se nám nedaří, je to také dočasné. Takže pokud jsme zrovna na výsluní, užívejme si to a buďme za to vděční. A pokud jsme na kolenou, vězme, že to zvládneme!

Jaký je váš život, když se za ním otočíte? Je plný nečekaných obratů a zvratů nebo je klidný bez vzletů a pádů? Co pro vás bylo největší životní lekcí? A kdo vám ji dal? Jak to ovlivnilo váš život? Jaká zkušenost pro vás byla k nezaplacení, a tak na ni nikdy nezapomenete? Z jakých chyb jste se poučili a v čem jste naopak nepoučitelní? Jste například příliš důvěřiví?  

Vaše příspěvky můžete psát na rohlas.cz/linka, na e-mail nocnilinka@rozhlas.cz nebo v době vysílání volejte na číslo 731 800 900.

Těší se na vás moderátorka Českého rozhlasu Zlín Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...