Čtvrtek: "Jaký jsem živel"

7. únor 2013

Sangvinik, melancholik, cholerik, cynik - co paltí o vás? Vzplanete rychle jako oheň, nebo kolem vás všechno bouří, a s vámi to ani nehne? Rozpláčete se při dojemné scéně u filmu, nebo sršíte cynickými vtipy a slza vám neukápla už léta? A jaká je v tomto ohledu vaše polovička? Ladíte spolu, nebo mezi vámi srší jiskry?

Říká se, že každý z nás je z jiného "těsta". Z jakého jste "uhněteni" vy, o tom si budeme povídat v Noční lince. Horká hlava nebo naopak naprosto klidná povaha, kterou nic nevyvede z míry, nás často uvrhne do bizarních situací. Věřím, že i vám se vybaví v tomto duchu laděné příběhy.


Vaše příběhy volejte Terezce na telefonní číslo 731 800 900.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...