Humoriáda na cestách roztančila uvaděčky v klatovském divadle

8. listopad 2019

Do Divadla v Klatovech se na úterní (5. 11.) představení Humoriády na cestách sjeli diváci z celého Plzeňského kraje. Čekalo je vystoupení Tomáše Töpfera, Ivanky Deváté a Jiřího Krampola. Ti se střídali ve vyprávění a nenechali rozesmáté publikum ani na chvíli odpočinout.

Na scéně klatovského divadla se účinkující usadili do jakéhosi pomyslného obývacího pokoje s pohodlnými křesly, stolečkem, lampou a vyprávěli jednu veselou historku za druhou. Diváci měli pocit, že jsou u nich doma na návštěvě a užili si pohodový večer plný laskavého humoru. Jedním z hostitelů byl také moderátor večera Patrik Rozehnal a zpěvák Pavel Vítek, který zazpíval své největší hity, ale zároveň v písničkách připomněl i Pavla Bobka, Jiřího Suchého a další hvězdy naší pop music.

Během celého večera se diváci neustále smáli a odměňovali účinkující častým hlasitým potleskem. Vyslechli si úsměvné anekdoty v podání Tomáše Töpfera a Jiřího Krampola nebo humorné vzpomínky na syny Ivanky Deváté. Všichni tři hosté pak publikum odrovnali, když líčili své zkušenosti s baletem nebo s použitím toalet v cizině.

Také během této zastávky Humoriády na cestách lidé v sále rozhodovali, co budou účinkující vyprávět. Silou svého potlesku tak určili, že Jiří Krampol se podělil o to, jak Gusta Fučíková kupovala koberec, Ivanka Devátá citovala školní poznámky svého syna a Tomáš Töpfer připomněl, jak zaskakoval za svého kolegu v tanečním čísle na jevišti.

Po skončení představení následovala velká společná autogramiáda. Návštěvníci k podpisům využili stolní kalendáře Humoriády na rok 2020 s tvářemi všech pravidelných hostů tohoto pořadu, který dostali jako dárek ke vstupence.

O Humoriádu na cestách je tak velký zájem, že už jsou všechny její zbývající zastávky až do konce listopadu vyprodány, za což posluchačům a divákům velice děkujeme. V úterý 12. 11. se na vás s Humoriádou na cestách těšíme v Divadle na Šantovce v Olomouci.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...