Neděle: Nekrásnější léto v životě

21. červen 2015

Jak vypadá vaše typické léto? Trávíte ho na chalupě, na zahrádce, na rybách, na cestách, u vody či na vodě nebo na dece nad knížkou? Na jaké léto ve svém životě nikdy nezapomenete a proč? A co vaše letní lásky, jak na ně vzpomínáte?

V první letní den se téma Noční linky nabízí samo - léto a letní zážitky. Začíná v našich středoevropských podmínkách nejkrásnější období v roce. Slunce a teplo probouzí v lidech dobrou náladu a chuť cestovat a poznávat nové lidi a věci. Letní přátelství a lásky často zůstávají v našich vzpomínkách navždy.

Na jaké léto ve svém životě nikdy nezapomenete a proč? Pojďme si povídat o létě!

autor: David Hamr
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...