Nedělní Noční linka: Koho bych chtěl(a) překvapit a co by překvapilo mě

11. červenec 2021

Zdánlivě se to může jevit jako protimluv. To proto, že pokud chceme někoho překvapit a sdělíme to ve vysílání, nepůjde pak o překvapení..

Ale v dnešní Noční lince vás Borek Kapitančik nebude nutit ke konkrétním jménům, jen by možná bylo překvapivé zjistit, čím byste chtěli někoho překvapit. A také by nebylo bez zajímavosti, co by překvapilo vás.

Pokud tedy zrovna v těchto dnech (ale i pokud o překvapení přemýšlíte už týdny, měsíce či roky) přemítáte o tom, že někoho překvapíte anebo máte jasno v tom, co by bylo překvapením pro vás, jsou dnešní dvě noční hodiny na regionálních okruzích Českého rozhlasu tím pravým místem pro vás!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová