Nedělní Noční linka: Máte „svůj svět“ ve kterém je vám dobře?

27. červen 2021

Jak vypadá? Co a kdo ho tvoří?  Prožijete v něm i letní čas? Máte svůj ostrov naděje, svůj svět, kterým je třeba příroda nebo nějaké místo, kam si chodíte odpočinout, meditovat, načerpat sílu? Možná je tím Vaším světem i umění - hudba, výtvarno nebo cokoliv jiného? 

Když si potřebujete odpočinout, kam se ubíráte? Možná je to i vaše zahrada, chata, chalupa? Kde je vám dobře?

Každý člověk potřebuje čas od času vypnout, zmizet z reality, odskočit si do svého vlastního světa, usebrat se tam, nadechnout, nabrat sílu. Pro někoho to může být jeho chalupa, příroda jako taková. Kam se odcházíte nadechnout vy?

Jak vypadá váš svět, ve kterém je vám dobře a kdo nebo co ho tvoří? Na vaše příběhy a vyprávění se už teď moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.