Nedělní Noční linka: Vstupujeme do adventu. Je první adventní neděle

29. listopad 2020

Čím je advent pro vás? Jak a s jakým očekáváním do něj vstupujete? Máte rádi předvánoční čas? Uděláte si pro sebe hezké chvíle v pohodlí domova, budete postupně péct cukroví, vyrábět dárky nebo jak jinak ještě prožijete tento čas? Sledujete adventní koncerty České televize

Už jste si také zapálili světýlka v oknech, udělali pro potěchu oka i duše adventní výzdobu? Do čeho jste se pustili? Jak u vás vypadají čtyři týdny před Vánocemi?

Je první adventní neděle. Mnozí z nás zapálili první svíci na adventním věnci. Svíce symbolizují i naději a ta je nám v této době zvlášť potřeba. Postupně budeme zapalovat čtyři svíce na adventním věnci. Na vaše vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.