Páteční Noční linka: Neobvyklá místa nálezů

18. srpen 2023

Snad i sebepořádnější jedinci aspoň jednou v životě něco někam založili a nemohli to pak dlouho najít. A co teprve ti, kteří si ukládáním věcí na jejich místo hlavu nijak nelámou!

Místa nálezů ovšem mohou někdy být velmi kuriózní, takže jste jistě také zažili ten úlevný pocit poté, co jste klíčky od sklepa našli v pračce a techničák od auta mezi svatebními fotografiemi, a následný povzdech „tady bych to tedy nehledal/a”.

Pokud máte ve svých věcech celoživotně stoprocentní pořádek a nikdy se vám nic podobného nestalo, poslechněte si, jak jsou na tom ostatní posluchačky a posluchači Noční linky, kteří své příběhy svěří jejímu dnešnímu vysílání a Borku Kapitančikovi na čísle 731 800 900. Psát můžete do webového formuláře níže a také na e-mail linka@rozhlas.cz

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

tajny_denik.jpg

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.