Páteční Noční linka: No nekupte to!

12. červenec 2019

Chodíte rádi nakupovat a chodíte často? Nebo je to pro vás zázrak, když se vypravíte někam do obchodů? Co rádi nakupujete a jsou nákupy pro vás třeba i určitým druhem odpočinku či relaxace, když si vybíráte nové šaty nebo boty? A hlavně, kdy jste si naposledy řekli: "No nekupte to!" Co to bylo a proč jste se rozhodli to ihned koupit. Byla lákavá cena nebo neobvyklost výrobku?

Asi každý z nás alepoň občas rád nakupuje, ať už něco dobrého do lednice a do domácích zásob, nebo něco, čím si udělá radost. Nebo se vypravíme také na nákupy, když opravdu potřebujeme dokoupit věci třeba do domácnosti, nebo na zahradu či pro volný čas.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...