Pondělí: Recept na rychlé vyléčení chřipky

28. leden 2013

Kdy jste naposledy kvůli bacilům nedokázali vylézt ani z postele? Jaký máte recept na nachlazení nebo rychlé vyléčení chřipky? Přecházíte nemoci? Snažíte se nemocem předcházet?

Pokud vás přepadne chřipka, je to určitě velmi nepříjemná záležitost. Bohužel i nemoci patří k našim životům. Právě v tomto období je to velmi aktuální téma. Zajímá mě, jak se dokážete s touto nemocí poprat právě vy. Pojďme v dnešní Noční lince společně objevit nejzajímavější recepty jak chřipce předejít, případně jak příznaky co nejvíce zmírnit.

Vaše příběhy volejte Janě na telefonní číslo 731 800 900.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...