Pondělní Noční linka: Co z mého života zmizelo a co bych tam rád(a) vrátil(a)

3. červenec 2023

S pravděpodobností hraničící s jistotou se dá tvrdit, že zřejmě nejčastější odpovědí na otázku vetknutou v dnešním tématu Noční linky bude zdraví. Na pomyslné druhé příčce pak zřejmě blízký člověk, který z našeho života zmizel.

Možná ale ti, kteří zavolají na 731 800 900 nebo napíšou na rozhlas.cz/linka zmíní i další věci, které by rádi znovu zažili, ochutnali, užili si jich. Pochutina, altán na kopci, kam jste chodívali se svou láskou a který neodolal zubu času…ať už to bude z jakéhokoli soudku, na vaše příběhy o tom, co z vašeho života zmizelo a co byste do něj rádi vrátili se bude těšit dnešní průvodce Noční linkou, Borek Kapitančik.

Můžete také napsat na e-mail linka@rozhlas.cz.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...