Pondělní Noční linka: Vidíte v lidech to lepší?

5. červenec 2021

Věříte stále v lidskost, člověčinu? Přesvědčujete se o tom, že je mezi námi stále dost dobrých lidí,kteří jsou ochotni naslouchat, nezištně pomoci, podat pomocnou ruku? Jaká je vaše charakteristika dobrého člověka? Jak se podle vás pozná dobrý člověk?

Každý má v sobě lepší a horší vlastnosti. Jde o to, jaké převažují a zda jsme schopni projevit onu lidskost, pomoci když je potřeba, být tu pro druhé lidi a mít pochopení. Zůstávají podle vás lidé lidmi v tom dobrém, jsou schopni si porozumět, pomoci a vzájemně se respektovat a pochopit jeden druhého?

Máte kolem sebe lidi,které zajímá jak se máte, zda něco nepotřebujete a nemluví jen o sobě a svých potřebách a problémech? Zkrátka nejsou egoisty, které druhý nezajímá? Na vaše příběhy, zkušenosti a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...