Pravidla hlasování

17. září 2018

  • Hlasuje se pouze přes SMS.
  • Pošlete SMS ve tvaru FOLK 1–12 (mezera a číslo písničky) na číslo 900 11 03.
  • Každý z vás má jeden hlas na písničku za týden.
  • Máte ale možnost dát své hlasy několika různým písničkám.
  • Cena jedné SMS je 3 Kč.
  • Výsledky uslyšíte v neděli ve 20:00 na regionálních stanicích Českého rozhlasu 

Každý týden soutěží 12 českých folkových a country písniček. Tři skladby s nejnižším počtem hlasů jsou v následujícím kole nahrazeny novými. Písnička, která ve Folkparádě po sobě třikrát zvítězí, se automaticky stává součástí playlistu regionálních stanic Českého rozhlasu. Vypadává tak z Folkparády a dále se o ní nehlasuje. Písnička se v soutěži může objevit maximálně desetkrát, pak Folkparádu opouští, ale interpret má po dohodě právo nasadit písničku novou. Písničky do systému nabízejí interpreti, vydavatelé, manažeři. Nasazuje je dramaturgie pořadu v zájmu vyváženosti.

Pravidla soutěže o pořadí písní v hitparádě regionálních stanic Českého rozhlasu Folkparáda

Základní ustanovení

Pořadateli hlasování jsou Český rozhlas, zřízen z. č. 484/1991 Sb., o Českém rozhlasu, se sídlem Vinohradská 12 Praha 2 120 99, IČ: 45245053 (dále jen jako „Pořadatel“ nebo „ČRo“) a Advanced Telecom Services, s.r.o., se sídlem Kubánské náměstí 1391/11, 101 00 Praha 10, IČ: 27635007 (dále jen jako „Spolupořadatel“).

Termín trvání hlasování: od 1. října 2017 po dobu vysílání Folkparády regionálními stanicemi Českého rozhlasu.

Hlasování se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let.

Zaslané SMS rozhodují o pořadí dvanácti skladeb, které byly uvedeny ve vydání Folkparády pro daný kalendářní týden. Tři skladby s nejnižším počtem hlasů jsou v následujícím vydání Folkparády nahrazeny třemi novými skladbami, a doplní tak celkový počet skladeb na počet 12. Z Folkparády zároveň vypadává písnička, která po sobě třikrát zvítězí, tato se automaticky stává součástí playlistu regionálních stanic Českého rozhlasu, a je v dalším kole Folkparády nahrazena novou skladbou. Písnička se v soutěži může objevit maximálně desetkrát, pak Folkparádu opouští. Takto se postupuje ve všech následujících vydáních Folkparády.

Účast v hlasování

Posluchači se do hlasování zapojí zasláním SMS. SMS mohou zasílat od skončení Folkparády daného kalendářního týdne.

SMS ve tvaru: FOLK (mezera) 1 až 12, odešlou na číslo 900 11 03. Cena jedné SMS je 3 Kč. Službu poskytuje Spolupořadatel.

Vyhlášení výsledků hlasování

Výsledky hlasování budou zveřejněny ve vydání navazujícího dílu Folkparády, dle kalendářních týdnů a na základě stejných pravidel pak i na webu www.folkparada.cz.

Prohlášení Pořadatele

Účastí v hlasování hlasující bez výhrad přijímá tato pravidla a zavazuje se je dodržovat.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu hlasování změnit pravidla, hlasování přerušit, prodloužit, případně bez náhrady zrušit.

zdroj:
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.