Představili jsme Fischstarclub Karlovy Vary

5. duben 2014

Fischstarclub Karlovy Vary v roce 2013 oslavil 20 let svého trvání. Jedná se o partu 20 rybářů a navrch recesistů, kteří se nebojí udělat si sami ze sebe legraci, a pro které je rybaření životním koníčkem.

Zakladatelem a prezidentem karlovarského Fischstarclubu je Vojtěch Majoroš. Sám o sobě říká, že pro něj je koníčkem číslo jedna rybaření, číslo dva manželka a číslo tři vnoučata. Ale zpět k Fischstarclubu - v souladu s klubovým mottem: „Není důležité zúčastnit se, ale zvítězit,“ je na kontě jeho členů řada úspěchů v rybářských závodech na poli republikovém i v zahraničí.

Techniky lovu používají různé – „feeder“, na těžko i plavanou, která je v poslední době čím dál tím víc populární u nás i ve světě. Však také Soňu Vaicenbacherovou prezident klubu Vojtěch Majoroš ujistil, že nejvíce si u nich cení právě plavačkáře. Jde o jemnou techniku a chytit na ni lze prakticky všechno, ovšem bez patřičného vybavení to ani tady nejde, existuje totiž několik druhů prutů na plavačku.

Neváhejte a zkuste to, je to relax i zábava v jednom, vzkazuje prezident Fischstarklubu Karlovy Vary Vojtěch Majoroš. Podrobné informace o činnosti klubu najdete na stránkách www.fischstarclub.cz.

Spustit audio