První Humoriádě na cestách v Ústí nad Labem tleskalo ve stoje téměř 600 diváků

10. říjen 2019

V sále Domu kultury v Ústí nad Labem se v úterý 8. října sešli milovníci dobrého humoru při prvním výjezdu pořadu Humoriáda na cestách. Diváky pobavili herci legendárního divadla Semafor – Uršula Kluková, Josef Dvořák a Jiří Krampol. Pořadem provázel Patrik Rozehnal. Diváci se smáli od začátku do konce.

Už v úvodu se účinkující vyznali ke svému blízkému vztahu k Ústí nad Labem, kde někteří začínali svou kariéru. Následovalo vystoupení zpěváka Pavla Vítka, a pak už se střídaly anekdoty a historky s dalšími Pavlovými hity.

Známý princip hlasování mezi scénkami, který posluchači znají z vysílání Humoriády, byl zachován i v tomto programu. Diváci silou svého potlesku vybírali mezi historkami, které jim průběžně nabízeli jednotliví protagonisté. Potlesk měřil pomocí hlukoměru přímo na scéně Patrik Rozehnal. Diváci tak sami rozhodli, že Uršula Kluková vyprávěla, jak vařila se svojí maminkou dršťkovou polévku, Jiří Krampol se svěřil, jak ztratil zuby a měl dabovat, a Josef Dvořák se ukázal jako mág s kartami.

Humoriáda v Ústí nad Labem - Uršula Kluková a Josef Dvořák

V sále byla vynikající atmosféra a diváci si, kromě dobré nálady, odnášeli i kalendář Humoriády na rok 2020. Děkujeme Ústí nad Labem za vřelé přijetí a těšíme se na další výjezd Humoriády na cestách.

I vy si budete moci vybrat mezi nabídnutými historkami a etudami v podání Ivanky Deváté, Uršuly Klukové a Josefa Dvořáka, kteří za vámi přijedou už v úterý 15. října v 18 hodin do Městského divadla v Kolíně. Tak neváhejte a přijďte se zasmát!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.