Sobotní Noční linka: Kdy jste naposledy potkali někoho šarmantního?

7. prosinec 2019

Co vytváří podle vás kouzlo osobnosti, v čem šarm spatřujete vy? Je pro vás po životních zkušenostech důležitý i první dojem? Objevíte hned šarm? Čeho si na lidech všímáte? Kdo je a nebo byl pro vás šarmantní osobností? Má šarm někdo z vašeho okolí, koho třeba denně potkáváte?

Český rozhlas vyhlásil 24. ročník celostátní rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku. Na vaše tipy, návrhy jmen na šarmantní osobnost čekáme jen do konce roku. Posílat je můžete na adresu Český rozhlas, Šarmantní osobnost, Havlíčkova 292, 501 01, Hradec Králové.

Za svůj tip můžete být odměneni i hodnotným dárkem.

Další šarmantní osobnost potom vyhlásí Český rozhlas v dubnu příštího roku na slavnostním Galavečeru. A tak se Karel Sladký zeptá, kdo z veřejně známých, ale i neznámých, obyčejných lidí má pro vás šarm? A kdy jste někoho šarmantního potkali naposledy? Kdy a kde to bylo?

Karlovi můžete k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.