Sobotní Noční linka: Lenošení

19. srpen 2023

Když neumíme lenošit a zahálet, může se to odrazit na našem duševním zdraví. Absenece lenošení zkrátka vede ke špatným náladám a nepohodě. Nic nedělat ale neumí každý.

Dokážete být zahálčiví a lenošní? Poležet si třeba o víkendu v posteli o něco déle a mít takzvaný pyžamový den? Umíte úplně vypnout a nic nedělat? Kdy jste si naposledy pořádně zalenošili a jak to vypadalo?

V dnešní Noční lince se na vaše odpovědi bude těšit Lucie Hostačná. Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...