Sobotní Noční linka: Zvířecí přítel v mém životě

18. duben 2020

Měli jste někdy pejska, nebo kočičku z útulku? Nebo jste se ujali zvířecího nalezence,který se toulal po vaší vesnici? Co zvířata přinesla do vašeho života?

Celorepubliková akce Týden Němé Tváře probíhala v uplynulých letech právě v měsíci dubnu. Vznikla ve Zlíně. Všichni milovníci psů, ale i ti,co chtěli udělat dobrou věc, vyrazili do nejbližšího útulku pro zvířata a zapojili se do venčení pejsků z útulku, nebo do materiální, či finanční podpory.  Projekt Němá tvář studentů zlínské univerzity zburcoval doslova celou republiku. Letos je kvůli koronavirové epidemii vše jinak, ale přesto bychom ani v této době na naše čtyřnohé přátele neměli zapomínat.  Podělte se s ostatními posluchači Noční linky o své zážitky se zvířaty z útulku, s nalezenci, kteří si vás vybrali a jednoho dne se objevili u vašeho prahu.

autor: zos
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.