Středeční Noční linka: In flagranti

22. prosinec 2021

Pro tu situaci máme v naší řeči slovní spojení nachytán/a na švestkách, Angličané pak caught in the act. Přichytil vás někdo při činu? Nachytali jste někoho in flagranti?

Bylo to ve chvíli, kdy jste se snažili nenápadně umístit pod vánoční stromeček dárky a následně ratolestem vysvětlovali, že má letos Ježíšek plno práce a tak vás pověřil? Nebo to bylo vážnější a byli jste těmi, kteří hrou náhod nachytali přímo při činu svého šéfa, rodiče či partnerku/partnera při něčem, o čem jste neměli vědět?

Vaše příběhy na téma in flagranti přinese dnešní Noční linka s Borkem Kapitančikem díky vašim vzkazům na rozhlas.cz/linka a telefonátům na 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...