Úterní Noční Linka: V dobrém i zlém - stojíme při sobě

26. duben 2022

Podařilo se vám a vašemu partnerovi dodržet tento slib? Jaká životní situace ho prověřila a co jste museli zvládnout, s čím se poprat? Dokázal vám partner skutky, že při vás stojí a vše zvládnete, nebo jste při složité životní situaci rezignovali a nedokázali naplnit slib "v dobrém i zlém?"

Ve stavu zamilovanosti člověk řekne a slíbí cokoliv, ale teprve skutky, činy dokáží pravdivost jeho slov. Život přináší do partnerského soužití řadu problémů a překážek. Ale až při větším problému, životní kolizi, se teprve ukáže pravdivost slov "spolu v dobrém i ve zlém." Pokud jde o skutečnou lásku, i těžké problémy se dají zvládnout a překonat. Ale ne vždy a ne všichni tu sílu v sobě dovedou najít a těžké chvíle ve vztahu ustát.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...