Známe vítěze velké jarní soutěže Vyhrajte traktůrek!

30. duben 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Traktůrek Honda

Šťastným majitelem zahradního traktůrku Honda v hodnotě 120 tisíc korun se stal Jiří Cina z Vintířova na Sokolovsku. Gratulujeme!

„Ty jo, bomba, vyhrál jsem, to jsem moc rád. Bude s ním jezdit děda,“ to jsou první slova šťastného výherce, kterému bezprostředně po vylosování zavolali moderátor Artur Kubica spolu s ředitelem Regionálního vysílání Českého rozhlasu Janem Mengerem. Traktůrek mu společně s partnerem soutěže, společností BG Technik, dopravíme až domů.

Soutěž probíhala od 6. do 30. dubna. V každém soutěžním kole položil moderátor Artur Kubica volajícímu posluchači vědomostní otázku, která se týkala zahrádkaření a kutilství. Pokud posluchač na tuto otázku odpověděl správně, vyhrál vybrané zahradní nářadí a roční předplatné časopisu Zahrádkář, a navíc postoupil do závěrečného slosování o zahradní taktůrek značky Honda v hodnotě 120 000 Kč.

Z celkem 19 soutěžních kol nakonec vzešlo 18 finalistů, v jediném případě soutěžící na položenou otázku neodpověděli správně.

Ve vysílání zazněly také užitečné zahradní a kutilské rady a tipy.

Spustit audio

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?