Lázeňská léčba a wellness „bez starosti“ čeká na hosty Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech

27. srpen 2020

Karlovy Vary. Město se slavnou historií a také největší a nejznámější lázně u nás. Najdete v nich mnoho lázeňských domů a hotelů, kde si můžete dopřát tradiční lázeňskou péči, širokou nabídku wellness programů i jednotlivé procedury. Jedním z největších poskytovatelů lázeňské péče v Karlových Varech je moderní komplex Spa Resort Sanssouci.

„Sans souci“ znamená ve francouzštině „bez starosti“. A právě v tomto duchu nabízí své služby Spa Resort Sanssouci. Lázeňský komplex spadá pod společnost Imperial Group Karlovy Vary a vznikl propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.

Hosté sem přijíždějí především za tradiční karlovarskou lázeňskou léčbou, která je založená na využití přírodních léčivých zdrojů – termominerální vody, přírodních plynů a peloidů. Ty se používají pro široké spektrum lázeňských a wellness procedur. Pro potřeby pitné kúry a koupelí je dokonce do hotelů přiveden nejznámější karlovarský pramen – Vřídlo.

Lázeňská péče a wellness programy jsou poskytovány v balneocentru ve Ville Mercedes. V nabídce je více než sto léčebných výkonů a procedur, které zajišťuje vysoce kvalifikovaný personál. Jednou z novinek je wellnessový CBD balíček, který využívá pro změnu léčivé síly konopí. Návštěvníci tu mají k dispozici také moderní bazénový komplex, sauny a whirlpool.

„Spa Resort Sanssouci nabízí hostům i vyžití mimo lázeňskou léčbu,“ říká marketingový manager Luboš Bohůnek. Hosté mohou využít minigolf, venkovní dětské hřiště, navštívit galerii a podobně. Proto je skvělým místem pro pobyt nejen lázeňských hostů, ale třeba i rodin s dětmi.

Spustit audio

Partneři

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...