Užijte si Léto lázních na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. Celé prázdniny bude moderátor pořadu Výlety Pavel Kudrna putovat po lázeňských místech České republiky. Posluchači se mohou těšit na reportáže z lázeňského prostředí, zajímavé hosty a soutěže o lázeňské pobyty. Partnerem projektu je Svaz léčebných lázní ČR.

Regionální stanice Českého rozhlasu zavedou své posluchače až do konce prázdnin prostřednictvím reportáží každý všední den od 9:45 do 10:00 do nejrůznějších koutů českých a moravských lázní. Všechny soboty od 11. července do 5. září v čase od 13:00 do 14:00 pak v rámci pořadu Výlety budou patřit živému vysílání z vybraných lázeňských měst. Moderátor Pavel Kudrna seznámí návštěvníky a posluchače nejen s historií konkrétního lázeňského města, ale také s jejich specializací, raritami a doporučí i tipy na výlety v okolí. Sobotní přímé přenosy zpestří vystoupení Milana Drobného, Jakuba Smolíka, Ilony Csákové, Davida Deyla, Pavla Vítka, Marcely Holanové, Marcela Zmožka a dalších.

Soutěžte o lázeňské pobyty

Léto v lázních regionálních stanic Českého rozhlasu nabízí posluchačům několikrát týdně také soutěže o lázeňské pobyty pro dvě osoby. Každý všední den od 9:45 bude po dobu prázdnin probíhat telefonická soutěž a každý víkend v pořadu Výlety pak soutěž prostřednictvím SMS. Stačí pouze správně zodpovědět vědomostní otázku týkající se zapojených lázeňských měst a obcí.

Léto v lázních

Stránky

Nejnovější články

Stránky

Partneři