Oslavy 80. narozenin Karla Gotta vrcholí!

12. červenec 2019

Po celý pátek můžete vyhrávat desky Karla Gotta.  A jak na to? Až uslyšíte v našem vysílání ničím nepřerušované dvě po sobě jdoucí skladby Karla Gotta, volejte do studia.

Třetí volající vyhraje jednu z úspěšných desek Karla Gotta na CD. A pozor! Pokud bude součástí těchto dvou skladeb nový duet Karla a Charlotty Gottových „Srdce nehasnou“, vyhráváte kolekci 4 alb na CD s názvem KAREL GOTT 80/80 – Největší hity 1964–2019. Tato kolekce mapuje celou hudební kariéru Karla Gotta a nabízí jeho největší hity.

V pátek také uslyšíte další díl rubriky Fenomén Gott. Tentokrát bude o Karlu Gottovi mluvit jeho kamarád a kolega Karel Šíp. Rubrika bude pokračovat i v sobotu s moderátorem a diskžokejem Milošem Skalkou a v neděli se zpěvačkou Jitkou Zelenkovou.

V sobotu a v neděli oslavy 80. narozenin Karla Gotta vyvrcholí

V našem vysílání uslyšíte gratulace fanoušků a kolegů Karla Gotta. Přidáme speciální vydání Hvězdných návratů s ukázkami z filmů a zábavných pořadů, kde měl roli herce, komika, vypravěče veselých příhod i anekdot.

A po oba víkendové večery se můžete vždy od 22:00 zaposlouchat do Zlatých duetů Karla Gotta. V jeho společnosti uslyšíte například Lucii Bílou, Petru Janů, Michala Davida, Naďu Urbánkovou, Waldemara Matušku a mnoho dalších.

autor: Lenka Mahdalová | zdroj:
Spustit audio

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?