Sobotní Noční linka: Hudba nám dává radost a pomáhá v každé době

7. listopad 2020

Jak ovlivnila hudba v životě vás a kdy vám nejvíc pomohla? Na jakém hudebním žánru jste vyrůstali a co posloucháte teď? Řekli byste o sobě, že jste hudebně nadaní? Pokud ano, v čem vynikáte? Máte absolutní hudební sluch nebo hluch? Jaký vliv má hudba na vaši psychiku? Posloucháte různé žánry podle nálady? Máte doma svou hudební sbírku a z ní si vybíráte?

Hudba je jedním z nejkrásnějších darů. Je nejlepší útěchou pro zarmoucené lidi, upokojí srdce,občerství nás a osvěží. každý má své hudební lásky. Karel Sladký se těší na vaše příběhy, které budou vyznáním hudbě vašeho srdce.

A tak, jak se vyvíjíme, zrajeme, přicházíme na chuť i tomu, co bychom třeba před lety zatracovali a vůbec neposlouchali: jazz, swing, vážnou hudbu a podobně. Třeba i proto, že to bylo pro náš poslech kdysi těžké a nepochopitelné.

Možná je to i o pohodě, chceme více klidu a některá hudba vyžaduje i soustředění. Čím je hudba pro vás? Na vaše vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio