Středeční Noční linka: Přátelství je nejvíc

20. duben 2022

Koho byste chtěli potkat? Koho jste již léta neviděli? Co jste spolu prožili? Co pro vás znamená přátelství? Pro někoho může znamenat víc než láska, jak to máte vy?

Kdo je vaším nejlepším přítelem? Kdo vás drží nás nad vodou, když vám není dvakrát do smíchu? Máte nějakého přítele, kterého jste dlouho neviděli, a kterého byste rádi opět potkali? Co jste spolu prožili? Kvůli čemu jste se přestali vídat? Je to vzdálenost? Plánujete v blízké době nějaké setkání, které pro vás hodně znamená? Měli jste v životě nějakého přítele, se kterým jste se pohádali a po letech opět sblížili? Co vás přimělo zapomenout na staré křivdy? Co váš naučil čas, co se týká přátelství? 

Přátelství není jen prázdné slovo, ale skrývá hlubší smysl. Také je to dar, kterého je třeba si vážit. Právě o tom bude dnešní Noční linka, kterou bude ze Zlína moderovat Jarka Barboříková. Můžete mi už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

klasika.jpg

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?