Vítězkou Velké jarní soutěže v roce 2022 se stala Gabriela Hanáková z Brna-Žebětína, kam jsme jeli traktůrek Vari RL 102 H za deštivého počasí předat.

Měsíc duben se na našich rozhlasových vlnách nesl v duchu soutěže o zahradní traktůrek. Všichni soutěžící, kteří správně odpověděli v jednotlivých kolech (těch bylo celkem 19), vyhráli zahradní nářadí a také roční předplatné časopisu Zahrádkář. A zároveň byli zařazeni do slosování o hlavní cenu – zahradní traktůrek za 90 tisíc korun.

V pátek 29. dubna 2022 proběhlo v přímém přenosu losování výherce hlavní ceny a ze zbrusu nového traktůrku se mohla radovat paní Gabriela Hanáková z Brna-Žebětína. 17. března jsme jí výhru přivezli až k ní domů.

„Iniciátorkou byla maminka,“ přiznává s úsměvem paní Gabriela. „Šla zrovna na cvičení a nestihla zavolat do vysílání, tak jsem to zkusila místo ní já a nakonec se poštěstilo i ve finále.“ Radost z traktůrku měl i její pětiletý syn. „Těší se na něho celý měsíc, takže ten z toho má – hned po babičce – asi největší radost,“ dodává spokojeně majitelka traktůrku.

Výhru předával Zdeněk Junák s rozhlasovým týmem a zástupcem firmy Vari Radimem Staňkem. „Ještě že Vari nejeli do Varů, ale k nám do Brna,“ zavtipkoval moderátor pořadu Srdovky Zdeňka Junáka.

Regionální stanice Českého rozhlasu

Pravidla soutěže

Nejnovější články

Stránky

Partneři