Čtvrtek: Místo, které máte ve svém srdci

11. leden 2018
r_2100x1400_regiony.png

Kam byste se v životě ještě alespoň jednou rádi podívali? Kde to máte rádi, kde jste prožili něco krásného, mimořádného, co vás k tomuto místu silně připoutalo? Místo, kde jste prožili něco výjimečného a možná i důležitého? O jaký zážitek šlo?

Existují na světě místa, kam jsme se podívali třeba jen jednou, a přesto se do našeho života a srdce nesmazatelně zapsala. Nemusí to být místa půvabná na pohled, pro jiné jsou možná naprosto obyčejná a všední, ale pro nás zůstávají výjimečná nebo i naprosto zásadní. Prožili jsme tam totiž něco, na co se nedá zapomenout. A my ani zapomenout nechceme, naopak.

Možná bychom se do těchto míst zase jednou rádi vrátili, alespoň na malou chvíli – i s tou naší milou vzpomínkou. Jaké je to vaše místo?

Jedno z mých zamilovaných míst je pod Orlickými horami, mimo civilizaci, v lesích.Ve vzpomínkách se mi vybavuje šumění stromů, bublání potoka a praskání ohně. To místo má neuvěřitelnou magickou sílu. Vzpomínám na snídaně v trávě, které jsem sdílel s lidmi blízkými mému srdci. Rád bych se tam zase vrátil a zopakoval si to, co kdysi.

A jaké místo je ve vašem srdci, kam byste se rádi vrátili a proč?

Spustit audio
  • Životní styl
  • Publicistika
  • Noční linka