Poznávejte naši zem a vyhrávejte s pořadem Výlety

Cestování (ilustrační foto)

Prozkoumáváte rádi Českou republiku? Poznejte turistické zajímavosti ze všech míst naší země a soutěžte o atraktivní ceny.

Cestopisný pořad Výlety věnovaný celé České republice se vysílá každou sobotu a neděli od 13 hodin na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. V každém díle uslyšíte čtyři reportáže z pozoruhodných míst naší země. A také soutěžní otázku. Do soutěže se přitom můžete zapojit jednoduše. Stačí poslat SMS se správnou odpovědí a mít štěstí během losování!

A na co se můžete těšit? Výhry se vztahují k výletům a cestování, a tak se soutěží o plecháčky, trička, batohy, deky či cestovní baterky. Každý měsíc je navíc ze všech došlých správných odpovědí vylosován jeden výherce, který obdrží velkou cenu. Víkendový pobyt pro dva v lázních nebo luxusním hotelu může čekat právě na vás!

SOUTĚŽ V POŘADU VÝLETY

Další soutěžní otázku se dozvíte ve vysílání a na webových stránkách v sobotu 4. dubna.

Tento týden bude malá cena cestovní baterka s logem pořadu Výlety + turistická mapa. Hlavní dubnová cena je poukaz na pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v Hotelu Imperial v Karlových Varech, včetně volného vstupu do wellness a aromaterapeutické masáže, královské koupele a parafínového zábalu.

Svoji odpověď pošlete prostřednictvím SMS ve tvaru Vylety (mezera) A nebo B (mezera) jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 900 11 04 od sobotní 13. hodiny do nedělní půlnoci. Cena SMS je 4 Kč. Po obdržení vaší odpovědi, vám bude zaslána potvrzující SMS.

Dočasná úprava pravidel soutěže a změna odesílání výher

Zatímco doteď jsme losovali výherce malé ceny pouze z odpovědí, které došly v průběhu daného víkendu (od sobotních 13:00 do nedělních 23:59 hodin), budeme nyní losovat výherce ze všech správných odpovědí, které nám dorazí v průběhu celého měsíce. Například, pokud pošlete jednu správnou odpověď o prvním víkendu, budete ve slosování i v dalších víkendech v daném měsíci. Zvyšuje se tak šance na výhru. Toto opatření je bonusem po dobu, po kterou nás bude trápit koronavirus.

S ohledem na aktuální situaci okolo šíření koronaviru také nebudou výhry odesílány okamžitě. Doba platnosti poukazů na pobyty bude prodloužena tak, aby bylo umožněno jejich vyčerpání. Děkujeme za pochopení.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.