Poznávejte naši zem a vyhrávejte s pořadem Výlety

Cestování (ilustrační foto)

Prozkoumáváte rádi Českou republiku? Poznejte turistické zajímavosti ze všech míst naší země a soutěžte o atraktivní ceny.

Cestopisný pořad Výlety věnovaný celé České republice se vysílá každou sobotu a neděli od 13 hodin na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. V každém díle uslyšíte čtyři reportáže z pozoruhodných míst naší země. A také soutěžní otázku. Do soutěže se přitom můžete zapojit jednoduše. Stačí poslat SMS se správnou odpovědí a mít štěstí během losování!

A na co se můžete těšit? Výhry se vztahují k výletům a cestování, a tak se soutěží o plecháčky, trička, batohy, deky či cestovní baterky. Každý měsíc je navíc ze všech došlých správných odpovědí vylosován jeden výherce, který obdrží velkou cenu. Víkendový pobyt pro dva v lázních nebo luxusním hotelu může čekat právě na vás!

SOUTĚŽ V POŘADU VÝLETY

Další soutěžní otázku se dozvíte v našem vysílání a na webových stránkách v sobotu 22. února.

Tento víkend bude malá cena cestovní baterka s logem pořadu Výlety + tričko. Hlavní únorová cena je poukaz na pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v nadstandardně zařízených apartámech Bed & Bike Prachatice včetně zapůjčení elektrokol. Penzion je držitelem certifikátu „Q“ - českého systému kvality služeb.

Svoji odpověď pošlete prostřednictvím SMS ve tvaru Vylety (mezera) A nebo B (mezera) jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 900 11 04 od sobotní 13. hodiny do nedělní půlnoci. Cena SMS je 4 Kč. Po obdržení vaší odpovědi, vám bude zaslána potvrzující SMS.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.