Sobotní Noční linka: Co k životu nepotřebujete?
Obklopuje vás hodně věcí ať už doma ve vašem bytě nebo ve vaší firmě či v zaměstnání? A říkáte si také často, proč to vlastně všechno pořád skladujete? Zamysleli jste se někdy nad tím, co opravdu k životu nepotřebujete a váš životní styl ani životní úroveň tím vůbec neutrpí? Přemýšlíte při nakupování o tom, jestli to či ono, na co vám padne v obchodech zrak, vůbec potřebujete? A jestli je to pro vás nutné a důležité?
Myslím, že každého z nás obklopuje spousta věcí a především zbytečností. A také mnozí při nakupování tu a tam nějaké zbytečnosti domů zase přineseme.
Jak jste na tom vy? Myslíte na to, abyste se neobklopovali zbytečnostmi a abyste nehromadily zbytečné věci?
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Hurvínek? A s poslední rozhlasovou nahrávkou Josefa Skupy? Teda taťuldo, to zírám...
Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka
![hurvinek.jpg hurvinek.jpg](https://regiony.rozhlas.cz/sites/default/files/styles/cro_3x2_mobile/public/images/4c83e43279b642121b870ce888c62be8.jpg?itok=5JPOJ2vm)
![](https://regiony.rozhlas.cz/sites/default/files/styles/cro_1x1_mobile/public/images/4247ad974925176a3765341e86733918.jpg?itok=ZPQ_6MMg)
Hurvínkovy příhody 5
„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka