Středa: Nikdy není pozdě na úlet!

1. červenec 2015

Kdy jste se pořádně odreagovali, na jaký úlet v životě nezapomenete? Nechali jste se "vyhecovat" rodinou, kamarády k nějaké neobvyklé aktivitě a jak to dopadlo? Přepískli jste to někdy s alkoholem, padly zábrany a vyvedli jste něco hodně zvláštního? Pořádáte v létě s přáteli nevázané dýchánky?

Odvázat se člověk dovolí především s těmi, které dobře zná a ví, že se před nimi nemusí stydět a nic řešit. Neplánované akce bývají prý nejlepší a spontánnost, která se v našem životě když jsme uvolněni projeví, může mít někdy zajímavý průběh... Možná jste se někdy za to, co jste vyváděli, styděli, ale po letech na to s úsměvem vzpomínáte a jste rádi, že jste to zažili-úlet na který nikdy nezapomenete.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.