Středa: Zážitky z cest

19. únor 2014

Co jste na svých cestách prožili zajímavého, dobrodružného, milého či dojemného - zkrátka nezapomenutelného? Poznali jste v kupé vlaku přátele? Přestalo vám sloužit auto, a neznámý zachránce vám pomohl? Letěli jste letadlem a překonávali nepříjemné turbulence? Zmeškali jste pravidelný spoj do práce, ale díky tomu jste zažili něco velmi příjemného?

Většina našich pravidelných cest se odehrává v poklidném duchu, ale čas od času prožijeme jízdu autem, vlakem, autobusem, na kole, na kterou ne a ne zapomenout. Můžeme na ní potkat nové přátele, v případě nehody se ujistit, že kolem nás žijí pořád hodní lidé, kteří dovedou nezištně pomoci. Třeba za nás zaplatit jízdenku, když u pokladny na nádraží zjistíme, že jsme si zapomněli peněženku. Těšíme se na vaše cestovatelské zážitky v dnešní Noční lince!


Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, šéfredaktorka Radia Wave

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.