O soutěži Pochoutkový rok

Doudlebský ušatý koláč dle receptu paní Zdenky Chadtové

Přihlašte svůj oblíbený sladký rodinný recept do nového ročníku Pochoutkového roku! Přihlašovací formulář najdete zde.

Pochlubte se svým osvědčeným sladkým rodinným receptem a vyhrajte nové vybavení do kuchyně v hodnotě 100 000 korun!

Ukažte, jak pečete vy, a vyhrajte 

V rámci projektu Pochoutkový rok si můžete ověřit, jak dobře se peče právě u vás, nebo načerpat další inspiraci. Pošlete nám svůj osvědčený sladký recept, který vychází z českých tradic. Svůj recept můžete přihlásit zde.

Z receptů, které pošlete, naše porota složená z Pavla Pospíšila, Jaroslava Sapíka a Nadi Konvalinkové vybere ty nejzajímavější. Každý týden navíc pošle moderátora Patrika Rozehnala zjistit, jak se vybraný pokrm připravuje. Všechny recepty pak samozřejmě najdete i na webu. 

V prosinci 2019 porota rozhodne o tom, které tři recepty jsou ty nejlepší. A pro svého favorita budete moci hlasovat během listopadu i vy. Výherci budou odměněni kuchyňskými elektrospotřebiči.

Pochoutky vysíláme na našich regionálních stanicích následovně:

premiéra každou neděli 10:04-11:00 (ČRo Plzeň; ČRo Sever; ČRo Liberec; ČRo Hradec Králové; ČRo Pardubice; ČRo Region; ČRo Vysočina; ČRo Olomouc; ČRo Ostrava)

repríza každou neděli 21:04-22:00 (ČRo České Budějovice; ČRo Plzeň; ČRo Sever; ČRo Liberec; ČRo Hradec Králové; ČRo Pardubice; ČRo Region; ČRo Vysočina; ČRo Brno; ČRo Olomouc; ČRo Ostrava; ČRo Zlín)