O soutěži Pochoutkový rok

12. prosinec 2018

Přihlaste svůj tradiční rodinný recept do nového ročníku Pochoutkového roku!

Pochlubte se svým osvědčeným rodinným receptem, který se u vás předává z generace na generaci, a vyhrajte nové vybavení do kuchyně v celkové hodnotě 100 000 korun!

Ukažte, jak vaříte vy, a vyhrajte 

V roce 2020 budou kraje České republiky slavit 20. narozeniny. Pokud najdete ve svých domácích kuchařkách tradiční rodinný recept, který bude navíc krajovou specialitou (valašská kyselice, chodské koláče, krkonošské kyselo atp.), určitě to porota Pochoutkového roku při svém výběru ocení.

Z receptů, které pošlete, naše porota složená z šéfkuchařů Pavla Pospíšila, Jaroslava Sapíka a herečky a vášnivé kuchařky Nadi Konvalinkové vybere ty nejzajímavější. Každý týden navíc pošle moderátora soutěže Patrika Rozehnala zjistit, jak se vybraný pokrm připravuje. Všechny vybrané recepty spolu s videem a fotkami pak samozřejmě najdete i na našem webu.

V prosinci 2020 porota rozhodne o tom, které tři recepty jsou ty nejlepší a získají titul Pochoutkového roku za rok 2020. A pro svého favorita budete moci během listopadu hlasovat na našem webu i vy. Výherci budou odměněni kuchyňskými elektrospotřebiči.

Pořad Pochoutkový rok je vysílán regionálními stanicemi Českého rozhlasu následovně:

premiéra každou neděli 10:04 - 11:00, repríza každou neděli 21:04 - 22:00 (ČRo Brno; ČRo České Budějovice; ČRo Hradec Králové; ČRo Karlovy Vary; ČRo Liberec; ČRo Olomouc; ČRo Ostrava; ČRo Pardubice; ČRo Plzeň; ČRo Region; ČRo Sever; ČRo Vysočina; ČRo Zlín)

Spustit audio

Partneři